wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zasady wysyłki i zwroty

Zasady wysyłki i zwroty


Zamówienia

Zamówienia złożone do godziny 12:00, wysyłane są tego samego dnia. Po godzinie 12:00 zamówienia realizujemy następnego dnia roboczego.

Wysyłka

Koszty dostawy ponosi kupujący, a wysyłka realizowana jest kurierem DPD za pobraniem lub przelewem. Maksymalna waga paczki to 25 kg. W końcowej fazie składania zamówienia podane są szacunkowe koszty transportu, a następnie doliczane są do faktury VAT. Przesyłki są starannie zabezpieczone i oznakowane.
UWAGA!!! PRZY ODBIORZE PACZKI WYSYŁANEJ PRZEZ FIRMĘ DPD NALEŻY SPRAWDZIĆ ZAWARTOŚĆ PRZESYŁKI W OBECNOŚCI KURIERA - TYLKO TEN FAKT STANOWI PODSTAWĘ DO REKLAMACJI W RAZIE EWENTUALNYCH USZKODZEŃ.

Darmowa wysyłka

Przy złożeniu zamówienia powyżej 1000 zł brutto obowiązuje darmowa dostawa na terenie całego kraju. Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłki za pobraniem.

Zwroty

Zwroty zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane i  posiadają oryginalne, nienaruszone opakowanie. Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 14 dni. Koszty zwrotów ponosi kupujący. Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany w danych kontaktowych sklepu.

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu