wyszukiwanie zaawansowane
» » » Zabieg stymulujący odnowę komórkową silnie liftingujący DELUXE INNOVATION BEAUTY

Kategorie

Producenci

Nasze nowości

Chmura tagów

Kontakt

 • BORBE Kosmetyki Profesjonalne Monika Taberska
  NIP: 6981383149
 • E-mail:borbe@borbe.pl
 • Telefon+48 61 8971 338
  +48 500 726 779
  +48 694 144 274
 • Fax+48 61 8971 338
 • Godziny działania sklepu8-18

Zabieg stymulujący odnowę komórkową silnie liftingujący DELUXE INNOVATION BEAUTY

Zabieg stymulujący odnowę komórkową silnie liftingujący DELUXE INNOVATION BEAUTY
DZIAŁANIE ZABIEGU: stymulowanie komórek skóry do namnażania się, ich odnowy i samoregeneracji. Preparaty działają na zasadzie śródskórnej stymulacji podobnej do działania radiofrekwencji, modyfikując tkankę łączną skóry i stymulując komórki do ich odtworzenia. Ciepło wydzielane po aplikacji preparatów może być odczuwalne, ale nie musi dlatego, że ich działanie jest długotrwałe i stopniowe, co kwalifikuje preparat również do stosowania przez osoby z cerą wrażliwą. Zabieg pobudza proces neokolagenezy, budowania nowych włókien “młodego” kolagenu, co przyczynia się do regeneracji i restrukturyzacji protein, przyspieszenia przepływu krwi, co prowadzi do wzrostu poziomu składników odżywczych w skórze, wzrostu poziomu tlenu w skórze oraz namnażania płytek krwi - naturalnych źródeł wzrostu komórek skóry usprawniających proces regeneracji i “samonaprawy” tkanki łącznej. Proces ten poprawia aktywację i “motywację” skóry do odnowy, pojędrnia i wygładza skórę, a śródskórne ciepło umożliwia toksynom dzielić się na mniejsze cząsteczki, które są wydalane poprzez system limfatyczny z organizmu. Sprzyja to prawidłowej detoksyfikacji organizmu. Zabieg powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, dlatego nie jest polecany dla osób z problemami naczyniowymi.

SKŁADNIKI AKTYWNE: pochodna waniliny, roślinne komórki macierzyste, peptydy zagęszczające struktury skóry w postaci acetyl dipeptyde-13, witaminy E, F, C, bisabolol, kompleks hexapeptyd napinający naskórek, wyciąg z kasztanowca Aesculus hippocastanum, kwas hialuronowy, Gingko biloba.

PRODUKTY NIEZBĘDNE DO ZABIEGU:
 - Serum stymulujące odnowę komórkową INNOVATION BEAUTY ELIXIR 150ml
 - Krem stymulujący odnowę komórkową INNOVATION BEAUTY CREAM 200ml
 - Hydrożelowa maska liftingująca HYDRAMASK LIFTING EFFECT 6szt.

SCHEMAT ZABIEGU:
 • Oczyścić skórę, stonizować i nałożyć Deluxe Piling,
 • Zmyć wodą i osuszyć skórę,
 • Nałożyć Innovation Beauty Elixir, wmasować do całkowitego wchłonięcia,
 • Nałożyć Innovation Beauty Cream i wykonać delikatny masaż. Spryskać skórę wodą termalną Thermal Water i nałożyć maskę hydrofilną Hydramask Lifting Effect delikatnie ją napinając przy nakładaniu. Maska musi dokładnie przylegać. Pozostawiamy ją na 15-20 minut.
 • Po zabiegu stosujemy kremy z filtrem TDC Sunblock SPF50 lub SPF30.
 

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje