Kategorie
Producenci
Wyszukiwane frazy
Informacje
Biuletyn
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy biuletyn.
E-mail:
Twoje imię:
Kto jest online
Obecnie w sklepie jest
 2 Gości
 online.
O nas

Działalność naszej firmy opieramy na zdobytym doświadczeniu, dążeniu do poznawania wciąż nowych rozwiązań oraz pasji i zamiłowania do kosmetyki. Oferujemy Państwu pełną pomoc, zarówno merytoryczną, jak i marketingową w celu zwiększania zakresu swojego biznesu. Razem z naszymi klientami dążymy do opracowania perfekcyjnej oferty dla wszystkich osób korzystających z usług kosmetycznych.

Oferujemy Państwu:
  • pełną ofertę produktową do salonu,
  • pomoc w zakresie zaprojektowania i wyglądu gabinetu,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje personelu,
  • materiały marketingowe pomocne w sprzedaży,
  • dowóz kosmetyków w wyznaczone miejsce na terenie województwa wielkopolskiego lub przesłanie za pośrednictwem poczty kurierskiej DPD w dowolne miejsce na terenie całego kraju.
Na rynku polskim jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki TEGODER COSMETICS SPAIN, będącej częścią koncernu LABORATORIOS TEGOR.  Firma posiada w ofercie linie do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów opracowywane we własnych laboratoriach kosmetycznych i medycznych, bazujące na medycynie naturalnej, głównie ziołowej. Koncern jest również producentem suplementów diety BIOESPANA oraz leków homeopatycznych. Firma pozyskuje najbardziej wyszukane składniki do produkcji kosmetyków, pochodzących z najdalszych krańców świata.


 

 
 


Reklama marki Tegoder Cosmetics w prasie międzynarodowej.      Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku, wprowadziliśmy do oferty dermokosmetyki dla szczególnie wrażliwych skór marki BEAUTYMED S.A.S. FRANCE, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce. 
To marka dostarczająca innowacyjne, wysoko jakościowe produkty stworzone w celu skutecznego i bezpiecznego leczenia różnych problemów skórnych. Wszystkie kosmetyki wyprodukowane przez BEAUTYMED są sporządzone zgodnie z normami GMP (Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Produkcyjna). Zapewniają one wysoką jakość, czystość użytych surowców i komponentów gotowego produktu, jak również pełną kontrolę nad jakością i pochodzeniem surowców. 
 
 
 
Powrót
Kosmetyki profesjonalne borbe.pl - dystrybutorzy regionalni 1148369 wywołań od 27 luty 2012
Oprogramowanie © oscGold